METRUM EVENT czyli DeeDee & Tonio

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY:

1. Konkurs dla przedszkoli "Moja EKO zabawka" - Stwórzcie swoją EKO zabawkę (samolot lub rakietę) i wygrajcie muzyczną przygodę z DeeDee & Tonio :). Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy w dniach 24 marca - 7 kwietnia 2023.

REGULAMIN_MIEDZYPRZEDSZKOLNEGO_KONKURSU_MOJA_EKO_ZABAWKA.pdf 

 

2. Rabaty za polecanie nas - polecajcie nas w swoich szkołach i przedszkolach! Za każdą podpisaną z polecenia umowę na rok 2023/2024 dajemy rabat -10% na urodzinki dla dziecka. Czyli za 2 umowy będzie to rabat -20%, za 3 umowy rabat -30% itd. Rabaty sumują się aż do 100% czyli za 10 podpisanych z polecenia umów robimy urodzinki całkiem Gratis! 

Nie zapomnijcie przypomnieć, żeby osoba, której nas polecicie, powołała się na Wasze polecenie!

 

3. Promocja lojalnościowa - wszystkie imprezy i przedstawienia za 80% ceny ofertowej? To możliwe! Wystarczy, że dana placówka podpisze z nami umowę na 4 lub więcej imprez lub przedstawień w roku przedszkolnym, a każdą z nich otrzyma za 80% ceny!

 

 

 

 

Metrum Event to między innymi profesjonalna ogranizacja imprez dla przedszkoli. Organizujemy imprezy okazjonalne, takie jak Mikołajki, Andrzejki, Halloween, zabawy karnawałowe, ale także teatrzyki i przedstawienia interaktywne, w których dzieci biorą czynny udział.

Tworzenie dla dzieci to nasza pasja. Przedstawieniami dla dzieci i organizacją imprez zajmujemy się od wielu lat. Warto podkreślić, że wszystkie scenariusze imprez oraz przedstawień, a także repertuar koncertowy są naszego autorstwa. Nie korzystamy z „gotowców”. 

Staramy się, by każdy tekst piosenki, każda zabawa i każde przedstawienie wnosiło nie tylko rozrywkę, ale także wartość edukacyjną dla naszych małych odbiorców. Ułatwieniem w tworzeniu scenariuszy wychowawczo-edukacyjnych jest przygotowanie zawodowe ich autorki – ukończone studia pedagogiczne, specjalizacja pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”.

Po aktualną ofertę dla przedszkoli zapraszamy przez zakladkę kontakt

 

   

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl