METRUM EVENT czyli DeeDee & Tonio

 

 

 

 DeeDee & Tonio dla dziec

DeeDee & Tonio - pod takimi pseudonimami występujemy na scenie dla dzieci. Nasz program to kolorowe show, pobudzające dziecięcą wyobraźnię. Nasze piosenki to autorskie przeboje, napisane i skomponowane przez Dorotę Ignaczak (DeeDee). W repertuar koncertowy wplatamy też niekiedy światowe przeboje, z autorskimi tekstami DeeDee. Nasze koncerty przekazują pozytywną energię nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom, integrują rodziny. Podczas występów poruszamy się nie tylko po scenie, ale też wychodzimy do dzieci, aranżujemy wspólne tańce i śpiewanie.

Czas trwania koncertu to 45-60 min. Długość programu została dostosowana do możliwości pasywnej koncentracji naszych odbiorców.

Występujemy na festynach, piknikach rodzinnych, imprezach firmowych, a nawet na przyjęciach i urodzinach. Istnieje możliwość rozszerzenia  zakresu naszych usług o krótki pokaz wielkich baniek mydlanych oraz pokaz modelowania długich balonów po koncercie.

W zeszłym roku wydaliśmy płytę DeeDee & Tonio "3...2...1...START!", która dostępna jest w księgarniach internetowych oraz wybranych salonach Empik na terenie całego kraju oraz na empik.com

 DeeDee & Tonio "3...2...1...START!"

 

Płytę można również nabyć bezpośrednio, po koncertach DeeDee & Tonio.

  

 

 

 

     Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl